Zajęcia dla dzieci

Witamy w strefie dziecka

Przedstawiamy Wam – Rodzice naszą ofertę skierowaną dla najmłodszych gości naszej kawiarni.
Serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach.

 

Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce wydarzenia na naszym Facebooku.

 

Spotkania chustowe
Kliknij tutaj i zobacz opis zajęć

Spotkania chustowe i nie tylko 😊 Dla wszystkich mam i tatusiów (także przyszłych), którzy chcieliby spotkać się z rodzicami z okolicy, porozmawiać z innymi dorosłymi i miło spędzić czas 😊

Rytmika
Kliknij tutaj i zobacz opis zajęć

Zapraszamy na nowe, mocno umuzykalniające zajęcia muzyczno-rytmiczne. Specjalnie skonstruowane zajęcia rytmiczne zawierają w sobie przeróżne ćwiczenia, które wpływają m.in. na wyrabianie sprawności fizycznej, uwrażliwiają na zmiany zachodzą w muzyce, wprowadzają w elementy tańca towarzyskiego, grupowego oraz łącza w sobie elementy muzykoterapii.

 

Na zajęcia zapraszamy wszystkie dzieci od 1 roku życia do 3 lat.
Pan Marcin Jakubowski jest certyfikowanym instruktorem rytmiki z wykształceniem muzycznym.
Na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy pod numerem telefonu: 884 391 714

Dogoterapia
Kliknij tutaj i zobacz opis zajęć

Dogoterapia w formie zajęć z psem ma na celu stworzenie pozytywnego kontaktu pomiędzy uczestnikami a psem. W trakcie spontanicznej zabawy (ukierunkowanej przez prowadzącego) uczestnicy przyzwyczajają się do kontaktu z psem, głaszczą go, wydają polecenia, karmią i poją.
Zajęcia mają za zadanie dostarczenie uczestnikom pozytywnego ładunku emocjonalnego, satysfakcji z obcowania z psem, przełamują lęki w kontaktach z otoczeniem, stymulują rozwój zmysłów i postrzegania, pozwalają oderwać się od otaczającej ich rzeczywistości a także rozwijają motorykę małą i dużą.
Zajęcia poprowadzi Pani Anna Walkowiak. Pieski z którymi Pani Anna pracuje są bardzo pogodne. To niezwykle pozytywnie wpływa na samopoczucie dzieci i zachęca ich do aktywności.